День Матері

Материнство…Святе і прекрасне, оспіване поетами, увіковічене художниками на полотнах. Саме воно стало темою свята, приуроченого до Дня матері, що відбулося у травні. «Нема цвіту краще від маківочки, немає роду милішого від матіночки» – так можна описати це дивовижне дійство. Напевно, щоб донести до людей любов, що лине від серця до серця, не вистачить і всього життя. Але наші талановиті учні 5-Г  класу на чолі з бібліотекарем Субачевою Н.В. змогли подарувати нам невичерпний океан щастя, кохання та згадки, що мати  – це наш Янгол-охоронець.

Дякуючи їхнім старанням, глядачі мали можливість почути для себе цікаві історичні факти, помилуватися мальовничими малюнками, дізнатися про долю неньки, що стала зозулею, зберегти у пам’яті ніжні рядки віршів  та разом поділитися любов’ю.

Свято, що стало символом увіковічення материнства, принесло і батькам, і дітям незабутні враження. Кожен не нехтував можливістю встати і гордо поаплодувати своїм товаришам. Атмосфера любові та добра не залишила нікого байдужим і всі присутні наповнили  свою душу коханням.

День материнства