День миру в Бучанському НВК №4

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже  нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…

21 вересня у всьому світі традиційно відзначають Міжнародний День Миру. Для декого мир – це повсякденна реальність. На вулицях спокійно, діти ходять до школи, а будинкам не загрожують ворожі снаряди. Проте, для дуже багатьох людей у сучасному світі мир – це лише мрія. Ці люди постійно живуть в страху та атмосфері нестабільності, для них кожен день – може стати останнім. В Україні День миру святкують щорічно від 2002року.Наш заклад долучився також до святкування цього свята. Педагогічний колектив та учні НВК цього дня прийшли у вишиванках, показавши свою згуртованість та єдність.

Учні 5-11-х класів вийшли на флешмоб «Діти–за мир! Діти-за єдину Україну!» з кульками голубого кольору, які вони випустили в небо, як символ свободи та миру, та з голубами, які вони потім подарували молодшим школярам.

Цей захід є невеличким вкладом учнів у збереження миру на Землі. Найбільше їхнє бажання, щоб лунав дзвінкий дитячий сміх, щоб змучені матері, дружини, сестри не думали ночами про своїх синів, чоловіків, братів, що можуть загинути на війні.

Ми – за мир! За єдину Україну!

[Galleries 892 not found]