День пам’яті трагедії Бабиного Яру

В історії нашого народу багато трагічних сторінок. Однією з них є Бабин Яр – символ трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі.

Сьогодні наш НВК  приєднався до української спільноти щодо вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру.
             Вчителі історії розповіли дітям про страшні події того часу. Учні переглянули  презентацію «Смертельний шлях», матеріали якої розповідають про смертельний шлях  до Бабиного Яру, знищення в урвищі військовополонених, учасників підпілля, цивільного населення та особисті речі жертв нацизму. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

Бабин Яр – страшна сторінка в історії всього людства. Понад сто тисяч людей стали жертвами спотвореного світогляду та нелюдської жорстокості. Усі ми маємо пам‘ятати про цей злочин, щоб ніколи знову не допустити його жахливого повторення. Бережімо вічну пам‘ять про невинних.

День пам’яті трагедії Бабиного Яру