День пам`яті жертв Голодомору

Багатостраждальна історія нашого народу. Ми ніколи не повинні забувати чорних її сторінок. Майже кожне століття, як свідчать давні джерела, позначене голодними роками, наслідками епідемій, спустошливими війнами, чужоземними навалами. Жахливим злочином проти власного народу став штучний голод 1932-1933 років. Голод 1933 – не історична минувшина. Він живе у пам`яті очевидців, жагучим болем відгукується у їхніх скронях.

З метою гідного вшанування загиблих від геноциду українського народу, вчиненого тоталітарним сталінським режимом у школі вчителем історії Ситник Г.М. проведений урок пам`яті «Пам`ятаймо минуле заради майбутнього» для учнів 6-11-х класів. У бібліотеці оформлена книжкова експозиція «Геноцид українського народу». Учні 11-х класів долучилися до проведення вільної трибуни на тему «Незгасима свічка».

Сьогодні, коли від початку Голодомору минуло 83 роки, ми не маємо права забувати народне слово правди. Бо це слово здолало смерть, аби дійти до нас, збудити в наших серцях пам`ять про мільйони безвинно замучених предків і застерегти від повторення страшних помилок.

День пам`яті жертв Голодомору