День перший. Відкриття табору

Любі друзі, добрий день.

Вітати щиро раді вас.

Сьогодні табір зміну розпочне,

Тож в добрий путь, у добрий час!

Сьогодні наша школа гостинно прийняла в свої обійми дітей, які вирішили частину літа провести зі шкільними друзями у пришкільному таборі «Джерельце».
У цьому році у таборі відпочиватиме 250 учнів. На школярів чекатимуть спортивні змагання, творчі конкурси, екскурсії.

Перший день в літньому пришкільному таборі  пройшов весело, цікаво та змістовно.  Учні ознайомилися із планом роботи табору, інструктажем з правил техніки безпеки в таборі і поза його межами; розучували девізи, малювали емблеми загонів, відпочивали на свіжому повітрі та малювали малюнки на асфальті на тему «Сонце, літо, я!». А після смачного обіду на всіх чекав концерт «Ми – твої діти, ми – твої квіти, ми, Україно, – надія твоя!».

Нехай кожен день у таборі буде корисним та яскравим!

День перший. Відкриття табору