ДЕНЬ РОДИННОГО ЧИТАННЯ

Моя сім’я, книжка і я!

Щороку зворушлива мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання – час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, дні веселих пригод і літературних відкриттів.

З 18 по 22 березня в нашому НВК традиційно проходить тиждень дитячого читання. Так, перший день, відкриття тижня,  був Днем родинного читання під гаслом «Моя сім’я, книжка і я!».

Усі ми з вами чудово знаємо, як це прекрасно, коли сім’я може зібратися разом і поринути у захопливий світ книг, їх історій, пригод, відкриттів. Тож, бібліотекарі й класні керівники разом з учнями 3-4 класів презентували фотовиставку улюблених книг. Приємно бачити на світлинах дружні родини: батьки та  діти, бабусі з онуками, братики і сестрички, навіть домашні улюбленці.

Діти разом з батьками серйозно та відповідально поставилися до цього  завдання, а всі фотографії вийшли яскравими, добрими, світлими, родинно-затишними!

Бібліотекарі впевнені, що такі заходи сприяють відродженню традицій сімейного читання, формують у родині спільність інтересів, урізноманітнюють дозвілля та спілкування в сім’ї. Адже, саме міцна родина здатна зрошувати плоди любові і злагоди, що є запорукою розквіту міцної, успішної, багатої держави – України.

Субачева Н.В., завідувач бібліотекою

Моя сім’я, книжка і я!