День сім’ї

І найпрекрасніший смарагд,
Який від злого збережу,
І до добра я піднесу.

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Батьки і діти – два маленьких світи великого Всесвіту. І так вже побудовано світ, що кожен проживає певну частину свого життя в цих світах: дитини і батьків. Сьогодні  наші талановиті та креативні батьки  з радістю поділились знанням та вмінням та провели  майстер-класи для дітей. Усі і дорослі, і діти отримали масу позитивних вражень від такого спілкування. А учні 4-х класів підготували газети “Наш клас – дружна сім’я”, адже кожен клас – це маленька сім’я.

Наш клас - дружна сім'я

Майстер-класи