День спорту в таборі «Джерельце»

0-02-04-bdd75f490b5b07d5662b9de9e29f40944be6c3229a61fe312799b5871ba9e99f_96d8a038

Гамірним видався «День спорту» 10 червня 2019 року в нашому таборі відпочинку. Ранок розпочався з позитивної ранкової зарядки, яка дала дітям колосальну енергію на весь день. У цей день вихованці табору із задоволенням брали участь у спортивних змаганнях, цікавих вікторинах.
Головні події відбулися на стадіоні табору та на території Бучанського центру позашкільної роботи, де учасники змагань визначали найвправніших учасників. Спортивні змагання між загонами дали змогу дітям показати свої фізичні можливості у різних естафетах. А по завершенні змагань переможці отримали подарунки.

Загін «Сонечко» відвідав хлібзавод «Кулиничі». Діти були задоволені, бо неймовірно весело провели час та отримали безліч позитивних вражень.

А після обіду всі загони зібралися на перегляд мультфільмів. Наприкінці дня розпочалась запальна дискотека, яка додала всім гарного настрою та спілкування.

Тож сподіваємось, що життя у таборі дітям запам’ятається надовго, і вони неодноразово захочуть бути його активними учасниками.

День спорту в таборі «Джерельце»