День таланту

Хай пісня лине в вись крилато –

У нас сьогодні свято!

Заходьте друзі до нас

У цей святковий гарний час!

Такими словами в актовій залі розпочалося свято творчості, таланту та натхнення «Ми шукаємо таланти». Діти спробували себе в ролі митців: танцюристів, музикантів, поетів. З великим задоволенням учні взяли участь у конкурсі перукарів і модельєрів та продемонстрували присутнім власні шедеври.

Також діти активно брали участь у спортивних змаганнях «Веселі олімпійці».  Цікаво вивчали комп’ютерну грамоту на гуртку «Інформатика», малювали з керівником гуртка «Образотворче мистецтво» Шевчук О.І. та весело провели час на гуртку «Легка атлетика» під керівництвом Колєснікова Ю.В.

А в кінці свята діти отримали нагороди.

День таланту