День танцю в таборі “Джерельце”

IMG-799eb47d9b05d5ae893e0f028c630830-V

Закрутилося, завертілося,

Танцювати нам захотілося.

Немов метелики на полі,

Кружляєм ми у дружнім колі.

Дитинство – найчудовіша пора в житті. Найкращі моменти дитинства, безумовно, пов’язані з іграми та розвагами. Оптимальний час для цього – канікули і, звичайно ж, наше « Джерельце». Кожен день в таборі відпочинку має свою назву,сьогодні це був «День танцю» з гаслом дня: «Танцюють всі!».

Розпочався день з танцювальної ранкової зарядки . Після сніданку по загонах відбулися бесіди про різновиди танцю. Вихователі розповіли дітям про красу та різнобарвність танцю, його особливу мову та роль у нашому житті. А щоб у дітей не залишалося жодної хвилинки для нудьги, для них були організовані заняття з музичним керівником та керівником гуртка «Квілінг», а також «Веселі старти» на свіжому повітрі.

Після того, як діти смачно пообідали, вони завітали на танцювальний марафон «Танець-пісня душі»! Кожен загін підготував танець, або навіть танцювальну композицію, які вони продемонстрували на великій сцені. «Танцювалося» всім з великим задоволенням, адже всі учасники танцювального марафону отримали подарунки. З величезною «валізою» радості і щасливих емоцій діти йшли додому, де мабуть ще не один день будуть обговорювати свої враження від сьогоднішнього дня.

День танцю в таборі