День вчителя в Бучанському НВК №4

Учителем не кожен може бути,
Не кожне серце вміє говорить…
Учитель лише той, хто вміє чути,
Окрилити, навчити і любить.
Тендітну душу ласкою зігріти
І добротою ниву засівать,
Безмежно, щиро цілий світ любити
І дітям усього себе віддать.

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

Відбулося таке свято і в нашому НВК.

Зранку старшокласники підготували вчителям  святкову зустріч-привітання,  подарували гарний настрій та солодкі подарунки.

Стало доброю традицією проводити на Свято вчителів день учнівського самоврядування. І цього дня учні 9-11 класів мали змогу спробувати себе у ролі вчителів та адміністрації. Так, у цей святковий день уроки літератури, математики, хімії, біології та багато інших предметів стали для учнів особливо цікавими, адже, як відомо, діти бачать світ зовсім іншими очима. «Нова» адміністрація школи теж працювала «не покладаючи рук». Директор школи та його помічники в особі новоспечених завучів намагалися вирішувати всі виникаючі проблеми швидко і ефективно.

Після уроків у  актовій залі зібрався  педагогічний колектив на святкову програму. А учні підготували чудові концертні номери й привітання. Чудовий настрій і заряд енергії отримали вчителі НВК від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок.

Свято минуло, залишивши присмак радості, любові, взаємопідтримки і єднання двох найважливіших шкільних ланок – учнів та учителів!

[Galleries 903 not found]