IMG-48a3a0c264e86beb71b3296912a976cd-V

Співпраця батьків і школи є необхідною умовою розвитку дитини. Але в умовах двозмінного навчання в нашій школі та повного робочого дня більшості батьків так важко знайти час, щоб координувати спільні зусилля у вихованні учнів, чи просто дізнатися про невдачі та успіхи своєї дитини.

Тому, наш НВК вже не один рік проводить День відкритих дверей, як спосіб вільного спілкування батьків наших учнів з учителями-предметниками.

Тож сьогодні, 22 лютого, школа відкрила двері для всіх небайдужих батьків.. Спілкування вчителів та батьків проходило у вільній формі – хтось обговорював успішність, хтось аналізував робочі зошити та домашні роботи учнів. Усі бажаючі батьки змогли зануритися в атмосферу освітнього процессу.