День відкритих дверей

Співпраця батьків і школи є необхідною умовою розвитку дитини. Але в умовах двозмінного навчання в нашій школі та повного робочого дня більшості батьків так важко знайти час, щоб координувати спільні зусилля у вихованні учнів, чи просто дізнатися про невдачі та успіхи своєї дитини.

Тому, рішенням педагогічної ради Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 (протокол № 7 від 23.01.2017 року) було затверджено проведення «Дня відкритих дверей» у суботу, 4 лютого з 1200 до 1500, як спосіб вільного спілкування батьків наших учнів з учителями-предметниками.

Тож сьогодні, 4 лютого, школа відкрила двері для всіх небайдужих батьків. Учителі чекали на батьків у предметних кабінетах, про що батьки могли дізнатися в інформаційному оголошенні на першому поверсі та біля учительської. Спілкування проходило у вільній формі – хтось обговорював успішність, хтось аналізував робочі зошити та домашні роботи учнів. Найактивнішими виявилися батьки 7-8-х класів, а цікавили їх найбільше успіхи дітей з математики, української мови та літератури, англійської мови.

Декілька слів від учителів та батьків:

Новикова Надія Валентинівна, учитель музичного мистецтва, класний керівник 9-А класу:

Мені сподобався даний захід. Ураховуючи класне керівництво, важко поєднати проведення батьківських зборів та зустрічі з батьками інших класів як учителем-предметником. У робочий день учитель завжди поспішає на урок, відповідає за безпеку дітей на перерві і не може приділити достатньо часу для батьків. Тому День відкритих дверей виявився плідним на зустрічі та результати від них. Шкода, що сьогодні я не побачила тих батьків, яких особисто запрошувала.

Павленко Ольга, учитель математики, класний керівник 7-Г класу:

Зустрічі  батьками у вихідний день є більш продуктивними. Я поговорила практично з усіма батьками, діти яких за результатами І семестру знизили рівень успішності в порівнянні з минулим роком.

Марченко Наталія, мама учня 7-В класу, Марченка Богдана:

Дякуємо школі за таку ідею. У зв’язку з роботою я не мала можливості в будній день поговорити з учителями-предметниками. Зараз я знаю, на що, у першу чергу, необхідно звернути увагу, і вдячна вчителям за відгуки про свого сина.

Невелике опитування показало, що експеримент вдався, тож будемо продовжувати таку співпрацю вчителів та батьків і надалі.

День відкритих дверей