«День юних талантів» у пришкільному таборі «Джерельце»

IMG-e2124be42a2b5dc9f65cbecc32f7cb2b-V

Талант – це здібності природні,

Обдарування, справжній хист,

Хоч ти не бачиш їх сьогодні,

Бо ще малий на зріст і вік.

Та є в тобі обдарування,

Вони у кожного з нас є,

Лише потрібне намагання

Знайти в своїй душі своє!

Цей день в нашому таборі, як завжди, розпочався лінійкою та веселою ранковою зарядкою. Після сніданку діти брали участь у конкурсі малюнку на асфальті, займалися з музичним керівником. Після цього грали в рухливі ігри на подвір’ї школи.А після обіду в актовій залі пройшов конкурс «Юні таланти табору». В нашому таборі талановиті всі діти без винятку. Вони співають, танцюють, декламують вірші, створюють власними руками чудові картини, букети, поробки. Саме тому в конкурсі «Юних талантів табору» взяли участь вихованці пришкільного табору у номінаціях «Вокал», «Хореографія», «Художнє слово». Всі учасники отримали подарунки, а переможців було нагороджено грамотами.
Наприкінці заходу вихованці зробили висновок: щоб чогось досягнути у житті, потрібно вміти вчитися, працювати над собою, розвивати свої здібності. Всі ми діти Божі, яким Господь дав таланти, щоб ми ними управляли і удосконалювали. А головний Божий талант – це вміння любити і пізнавати цей прекрасний світ. Тож, любімо одне одного та радіймо життю!

День талантів