«День здоров’я» для учнів 2-х і 3-х класів

Сьогодні, 22 травня 2017 року, учні 2-х і 3-х класів провели найулюбленіший день – «День здоров’я». Зранку учні зібралися на порозі школи і, вислухавши інструктаж завуча, організовано рушили в Бучанський міський парк. «Дні здоров’я» у 4-й школі вже стали доброю традицією, адже не тільки дають можливість школярам оздоровитися та відпочити. Цей захід згуртовує діток різних класів, учні разом грають різні ігри, спостерігають за природою та ін. Сьогоднішній день був неймовірно сонячним і багатим на веселі пригоди та розваги. Адже школярі грали ігри-естафети, настільні ігри та влаштовували колективні пікніки на свіжому повітрі. Небажання повертатись додому – наслідок чудового відпочинку та безмежної активності дітлахів, а це основа їхньої життєвої енергії.