День знайомств у таборі «Джерельце»

0-02-05-2015c97f7bf025a38583cf07418b72ee5591399801c66dd92f0bea1ef8c91995_53756509

Сьогодні у школі знову було весело і гамірно, адже розпочав роботу пришкільний табір «Джерельце».
Сьогодні – День знайомств. Ранок розпочався з ранкової лінійки. Діти були ознайомлені з режимом роботи табору та планами на  найближчі дні.

Після сніданку кожен загін обрав собі гідного командира, розучили девіз і речівку, малювали емблеми та стінгазети загону. Загін «Зернятка» та «Калинонька» змагалися у спортивних естафетах, інші загони малювали на асфальті малюнки на тему «Сонце, літо, я!».

В обідню пору на дітей чекав смачний обід. А після обіду в актовій залі відбувся святковий концерт «Ми – твої діти, ми – твої квіти, ми, Україно, – надія твоя!».

Діти веселі, радісні та задоволені розійшлися по домівках.

«В подорож з нами рушайте! Дивовижний світ країн для себе відкривайте!»