Дім без книги, день без сонця

thumbs_sam_0067

24 лютого 2017 року  для учнів 2 класів у в актовому залі школи відбулося книжкове свято «Дім без книги, день без сонця». Свято підготували бібліотекарі разом з учнями 5-А класу. Школярі –актори  показали молодшим учням, які бувають читачі –виховані, уважні, обізнані, або ж навпаки забудькуваті, неохайні. Познайомили молодших читачів з книгами, що допомагають  отримувати  інформацію  з різних галузей знань, загадували загадки, нагадували правила користування книгою. Переглядаючи презентацію учні познайомилися  з історією створення книги. В цілому книжкове свято пройшло жваво та цікаво.

Свято книги