До уваги учнів та батьків!

З 06.03.2019 по 31.08.2019 року організовано проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів учнів.
Лікарі-педіатри, лікарі загальної практики – сімейної медицини приймають щоденно з понеділка по п’ятницю з 08.00 до 19.00 згідно з  графіком роботи КНП «Бучанський центр первинної медико-санітарної допомоги».

З метою удосконалення організації консультативної допомоги учням у графіку роботи КНП «Бучанський консультативно-діагностичний центр» передбачено «день школяра» – комісія спеціалістів у складі отоларинголога, окуліста, ендокринолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гінеколога, стоматолога працюватиме щосереди з 14.00. до 16.00 години з 06.03.2019 до 01.06.2019 року.

Дитячий психіатр, невролог прийматиме згідно з графіком в приміщенні Амбулаторії групової практики №1 за адресою: м. Буча, бул. Б.Хмельницького, буд.2 (графік прийому уточнювати за телефоном 045-97-48-9-33).

Графік проходження медичних оглядів школярів (огляд лікарями спеціалістами у складі отоларинголога, окуліста, ендокринолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гінеколога, стоматолога у «дні школяра») для учнів 5, 8, 9, 10, 11 класів  –  березень 2019 року (НВК №4).

Звертаємо увагу, що у зв’язку з впровадженням медичної реформи, медичний профілактичний огляд дитини проводить лікар (педіатр чи лікар загальної практики-сімейної медицини), якого батьки обрали для надання первинної медичної допомоги (лікар, з яким підписана декларація) і який володіє інформацією про стан здоров’я дитини.

Лікарі КНП «Бучанський центр первинної медико-санітарної допомоги»  приймають за адресами:

– м. Буча, бул. Б. Хмельницького, буд. 2 – АГП №1, тел. 48-9-33;

– м. Буча, вул. Польова, буд. 21/10, АГП№2, тел. 48-49-2;

– м. Буча, вул. Склозаводська, буд.7А, АЗПСМ, тел. 90-691;

Дітям, які не перебувають на обліку у КНП «Бучанський центр первинної медико-санітарної допомоги» звертатися до лікувально-профілактичних закладів (поліклінік) за місцем проживання та спостереження дитини.

Схема

періодичності обов’язкових медичних

профілактичних оглядів учнів

Вік дитини Лікар педіатр, лікар загальної практики-сімейний лікар Лікарі-

спеціалісти

Додаткові методи дослідження
6 років (перед вступом до закладу загальної середньої

освіти

1 раз на рік Хірург, ортопед-травматолог, офтальмолог, стоматолог, інші за показаннями)

Аналіз крові та інші за показаннями
7, 8, 9, 10 років 1 раз на рік За показаннями

За показаннями

педіатра

11 років 1 раз на рік Хірург, ортопед-травматолог, стоматолог, інші за показаннями Аналіз крові (гемоглобін)

Аналіз крові на цукор у дітей з групи ризику по цукровому діабету та інші за показаннями

12, 13 років 1 раз на рік За показаннями

За показаннями

14, 15 років 1 раз на рік Стоматолог, гінеколог (за показаннями),

хірург, ендокринолог. Психолог (за показаннями)

Флюорографія

Аналіз крові (гемоглобін) та інші за показаннями.

16, 17 років 1 раз на рік Стоматолог, гінеколог(за показаннями) Флюорографія