Дублер-шоу «Бібліотекар на годину»

20191025_160919

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у нашому НВК відбулася акція дублер-шоу «Бібліотекар на годину», де читачів зустрічала дублер-бібліотекарка.
Ксенія Кондрашонок, учениця 6-Г класу, яка є найкращим читачем нашої бібліотеки, спробувала себе у ролі бібліотекаря на одну годину та стала в книгозбірні розпорядником книг.

Вона, як справжній бібліотекар, обслуговувала та реєструвала читачів, допомагала оформлювати книжкову виставку, реєструвала підручники, які нещодавно отримала наша школа. Також допомагала у проведенні екскурсії для учнів 3-Е класу. Проводила бесіди біля книжкових поличок, допомагала у підборі літератури, намагалася у всьому полегшити роботу працівникам, за що ми щиро вдячні і нашій помічниці і всім користувачам, бо в нас вони найкращі.

«Бібліотекар на годину»