Екскурсія 4-В на кіностудію FILM.UA

Нещодавно учні 4-В класу на чолі з класним керівником Осадчою В.П. здійснили дуже цікаву подорож до Київської фабрики мрій – кіностудії FILM.UA. Сказати, що там було цікаво всім – це не сказати взагалі нічого! Враження були яскравими та різноманітними.
Діти познайомилися з деякими секретами створення фільмів та мультиків, завітали до величезної гардеробної, яка містить сотні та тисячі елементів одягу всіх розмірів, епох та світів, побачили бутафорську бібліотеку, яка в якості декорації брала участь не в одній стрічці, зайшли до справжніх знімальних павільйонів, які дуже нагадують справжню реальність… навіть на виході був жартівливий напис «Вихід у реальність»!
Нам пощастило, зокрема, дізнатися деякі прийоми, які застосовувалися при зйомці фільму «Битва за Севастополь», на власні очі побачити магію перетворення плаского звуку на об’ємний Dolby-звук, відчути себе лікарями в декораціях до серіалу про лікарню…
Під час прогулянки у всіх не на жарт розігрався апетит, тому діти завітали до кафетерію, а на десерт клас зробив групове фото із зірками нещодавно випущеного фільму «Сторожова застава»!
Але, на жаль, всіх таємниць кінематографу за півтори години екскурсії відкрити неможливо, тому сподіваємося на нову зустріч!

Екскурсія 4-В на кіностудію FILM.UA