Екскурсія до бібліотеки «Чарівне царство книг»

Із метою ознайомлення здобувачів освіти зі шкільною бібліотекою, залучення до читання книг бібліотекарями нашого НВК було організовано пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «Чарівне царство книжок».

До бібліотеки завітали маленькі гості, учні перших класів, групи продовженого дня. Бібліотекарі ознайомили школярів із книжковим фондом бібліотеки, з правилами користування книгою та бібліотекою. Діти з цікавістю розглядали  журнали, енциклопедії та книги, що представлені на полицях. Тож тепер школярі отримали змогу записатися до бібліотеки і стати її повноправними читачами.

Усім дуже сподобалася цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від маленьких користувачів.

Екскурсія до бібліотеки