Екскурсія до Українського села

Сьогодні учні 3-Д та 2-Е класів зі своїми керівниками – Домащенко Ларисою Антонівною та Лавровською Вікторією Анатоліївною відвідали краєзнавчий музей – Українське село!

Дітлахи із надзвичайним нетерпінням чекали поїздки. Зацікавлення наших маленьких патріотів історією українського народу дивувала жадібним бажанням пізнавати та відчувати дух життя предків. Допомогли їм в цьому освічені екскурсоводи, які занурили дітей у побут та долю людей, які будували майбутню цивілізацію. Дозволили їм доторкнутися до минулого, і цим показали усю цінність досягнень теперішнього досягнення.

Учні покинули Українське село втомлені, але радісно-натхненні!!! Усі, на перебій, увесь шлях додому, ділилися враженнями, посміхалися і ділилися фотографіями один з одним.

Приїхавши додому, діти обох класів відчували почуття відпочинку, пізнання нового та гордість!

Екскурсія до Українського села