Екскурсія учнів 3-Б класу до «Українського села»
Учні 3-Б класу разом із класним керівником Галиною Запорожець побували на екскурсії в «Українському селі». Діти відвідали зоопарк із свійськими тваринами. Радості не було меж! Учні з великим задоволенням розглядали тварин, годували їх і фотографували. Також вони побували в теплицях, де ростуть банани, лимони, апельсини, ківі та ананаси. Екскурсовод розповів багато цікавого про ці рослини. Поїздка дітям дуже сподобалася. На згадку вони купили різноманітні сувеніри.
Веселі та задоволені, вони повернулися додому з масою позитивних вражень.













