Екскурсія в пожежну частину

Досить важко відшукати дитину, яка буде байдужа до реву пожежної машини, до форми рятувальників та й просто до пожежної справи.
Навіть випадково побачити, як мчать кудись на допомогу борці з вогнем, – вже велика удача. А розглянути все спецобладнання, техніку, захисні костюми пожежних, почути історію про службу пожежників – цікаво дітям будь-якого віку.
Сьогодні 1-Е клас побував на такій екскурсії, де екскурсоводами стали самі працівники МНС.
Для учнів екскурсія в пожежну частину – це вже не просто свято або гра, це вже захоплююче знайомство з повсякденною службою борців з вогнем пожежної рятувальної служби.
Дітям докладно розповіли про роботу рятувальників, показали пожежно-рятувальну техніку, екіпірування рятувальників. Розказали різні історії про гасіння пожеж, розкрили секрети щоденної служби порятунку людей і тварин.
Під кінець бесіди показали, як працює водяний рукав та включили пожежну сирену.
По завершеннi екскурсії ще раз всім нагадали, що під час пожежі або задимлення потрібно звертатися за допомогою до дорослих і дзвонити в пожежну охорону за телефоном «101».
Діти ще довго будуть згадувати цю цікаву, пізнавальну та захоплюючу екскурсію.

Пожежна частина