“Формування міжпредметних компетентностей учнів на уроках”

82148335_2538091799850093_7848003850886709248_o

10 січня 2020 року у приміщенні Бучанської СЗОШ №5 відбувся міський семінар-практикум для вчителів художньо-естетичних дисциплін “Формування міжпредметних компетентностей учнів на уроках художньо-естетичних дисциплін”.

Теоретична частина включала в себе два основних питання, які розглядалися під час роботи семінару: 1) Формування міжпредметних компетентностей учнів на уроках художньо-естетичних дисциплін; 2) STEM-освіта: досвід і перспективи. Під час їх обговорення виступили: Усенко Олена Михайлівна – вчитель мистецтва Бучанської СЗОШ №5, Неборачко Ірина Станіславівна – вчитель мистецтва Бучанської СЗОШ №5, Новікова Надія Валентинівна – вчитель мистецтва Бучанського НВК №4.

Практична частина містила у собі майстер-клас “Виготовлення прикрас і сухе валяння”. Провела його для вчителів міста Новікова Надія Валентинівна – вчитель мистецтва Бучанського НВК №4.

Дякуємо вчителям мистецтва Бучанської СЗОШ №5 за організацію цікавого та змістовного семінару. Бажаємо нових творчих успіхів та хороших учнів!