Математичний “Брейн-ринг” між 5-е і 5-д класом

UqqezKqS5u8

09.03 пройшов позакласний захід, математичний «Брейн-ринг» між учнями 5-Е та 5-Д класу. Математичний «Брейн-ринг» для учнів 5 класу – це одна з форми позакласної роботи з математики, що дає змогу учням виявити свої здібності, якості, знання в нестандартних ситуаціях, підводить до самостійних пошуків, висновків, узагальнень.

З невеликим відривом перемогу здобули учні 5-Е класу, але позитивні враження отримали всі.

В ході заході участь брали як і команди так і вболівальники, бо математика нітрохи не суха, хоч нелегка.

Фотозвіт брейн-ринга між 5-е і 5-д класом