Голодомор – трагедія українського народу

20181122_161736

В історію українського народу вплетено чимало героїчних і трагічних сторінок. Та найтрагічнішими з них залишаються жахливі роки Голодомору, що й донині ятрять душу кожного свідомого громадянина, бентежать пам’ять за мільйонами невинно загиблих співвітчизників.

До Дня пам’яті жертв Голодомору в бібліотеці нашого НВК організовано виставку «Свічка пам’яті. Голодомор мовою фактів». На виставці представлені документи та матеріали, які розкривають перебіг, причини та наслідки Голодомору 1932 – 1933 років та представлено художньо – документальні книги відомих українських письменників.

На завершення хочеться сказати, що всі видання, представлені на виставці, об’єднані однією визначальною ідеєю – оприлюднення історичних документів, які дають можливість зрозуміти причини Голодомору і зберегти пам’ять про безвинних жертв наших співвітчизників, аби не допустити повторення такої величезної трагедії в жодній країні.

Субачева Н.В., завідувач бібліотекою

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>