Готуємось до використання Ideas Cube

Після повномасштабного вторгнення українці відчувають підтримку від багатьох міжнародних організацій, як фінансову, так і психологічну. Однією з таких організацій нашого ліцею стала французька міжнародна організація “Бібліотеки без кордонів”.
Поки цифрове обладнання для проекту Ideas box у Бучанському ліцеї №4 крокує міжнародними перевезеннями з Франції до України, учителі вже знайомляться із цифровим контентом і можливостями Ideas Cube.
17 березня для 15 педагогів Бучанського ліцею №4 кординаторка програми в Україні Bibliothèques Sans Frontières (BSF – Бібліотеки без кордонів) Лое Легранж провела ознайомлювальний тренінг. Під час заняття вчителі мали нагоду познайомитися із роботою організації в цілому та з методикою використання цифрового контенту під час уроків, позакласних занять, перебування в укритті, для самоосвіти тощо. У середовищі Ideas Cube все структуровано, безліч матеріалів вже українізовано і ця робота продовжується. Можна гнучко налаштовувати основні категорії, плейлисти та встановлені додатки. А найголовніше, що всі ці матеріали доступні без Інтернету, що дозволить дітям працювати з матеріалом, не відволікаючись на сторонні ресурси.
Ми щиро вдячні Bibliothèques Sans Frontières і, особливо, пані Лое! З нетерпінням чекаємо прибуття посилки, щоб познайомити учнів з новими можливостями і неодмінно будемо використовувати Ideas Cube в освітньому процесі.