Інтелектуальні перерви

Дитинство – це дивовижний час людського життя! Воно буває раз і не повторюється ніколи. У дивовижній країні дитинство немає негараздів і світ навколо сповнений фарб, все нудне і сіре стає яскравим, барвистим і цікавим.

Школа — це велика родина. Міцнішою вона стає тоді, коли розумієш інтереси та бажання іншого, коли гуртом вирішуєш спільні проблеми, допомагаєш іншим та розумієш їх, весело й цікаво проводиш вільний час разом, а перерва — це найкраща можливість для формування міцної шкільної родини!

Ми звикли, що шкільна перерва — це лише проміжок часу між уроками. Але часи змінюються, і освіта змінюється разом з ними. Учні  вже не можуть просто відпочивати на перерві, як це було 20 років назад. Тому вони зазвичай сидять у своїх класах та не знають чим себе зайняти під час перерв. Так чому ж не заповнити цей проміжок часу корисним, веселим дозвіллям?

Сьогодні, в рамках декади початкових класів, ми вирішили провести інтелектуальні перерви для того, щоб відірвати дітей від гаджетів та сприяти засвоєнню знань у цікавій та доступній для них формі. Також за допомогою організації такої ігрової діяльності ми хочемо спрямувати енергію надто активних дітей у корисне русло: тепер вони не просто бігатимуть коридорами, зіштовхуючись лобами один з одним, а гратимуть у цікаві розвиваючі ігри та здобуватимуть при цьому знання. Сподіваємося, що результати наших старань принесуть не лише задоволення, а й користь нашим маленьким школярам та стануть традиційними у стінах закладу.

Інтелектуальні перерви