Інтелектуально – розважальна гра «Кмітливі та начитані»

31 жовтня 2019 року бібліотекарями нашого НВК разом з учнями 4-А класу було проведено інтелектуально-розважальну гру «Кмітливі та начитані». Під час гри дітям доводилось здійснювати подорож  сторінками улюблених книг, пізнавати  героїв відомих і невідомих творів. Школярі знають цікаві факти з життя видатних українців – Л.Українки та Т.Г.Шевченка.

Учні були зацікавлені змістовною грою, що допомагала розвивати пам’ять, кмітливість, увагу, мислення. Учасники команд «Ерудитів», «Інтелектуалів» та «Знайок»  проявляли кмітливість, швидкість при виконанні завдань. Гра дітей захопила, але й продемонструвала дух дружби та поваги один до одного в класному колективі.

На закінчення гри команди отримали заохочувальні грамоти, і побажали частіше зустрічатися вже з іншими класами в подібних інтелектуальних змаганнях.

Матеріал для статі підготував завідувач бібліотекою Субачева Н.В.

«Кмітливі та начитані»