Інтенсив-практикум з хімії для обдарованої молоді

0-02-05-697dae17a6b11abe83a4e70bb2ebd6fbda13b40f0ed6398ee918328d83c44056_6565f76f

Сьогодні на базі хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшов інтенсив-практикум з хімії для обдарованої молоді.
Наші учні також мали змогу ознайомитися з роботою провідних науковців і побувати в найцікавіших місцях закладу вищої освіти, де звичайні студенти перетворюються на експериментаторів, а пари – на цікаву науку.
Було проведено екскурсію аудиторіями кафедр органічної, аналітичної, неорганічної хімії та хімії полімерів, показали обладнання та пристрої, за допомогою яких виконуються дослідницькі роботи. І це вам не шкільні лабораторні. Це новий вищий рівень, до якого прагнуть і учні нашого Бучанського НВК “СЗОШ І-ІІІ ст.- ЗОШ І-ІІІ ст.” №4.

Інтенсив-практикум з хімії