Історія і трагедія Бабиного Яру

«Українська та світова спільнота у вересні відзначає 75-ту річницю початку подій у Бабиному Яру, що є символом трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі, жертвами яких стали мільйони людей», – такими словами розпочала урок пам`яті трагедії Бабиного Яру для учнів 8-11-х класів учитель історії Ситник Г.М. Присутні згадали не тільки жертв війни Голокосту, але й вшанували героїв опору нацизму, переглянули слайди трагічних подій в Бабиному Яру, послухали вірші Є. Явтушенка, О. Теліги про злочини тоталітарних режимів.  Емоційний та інформаційно-насичений захід не залишив байдужим жодного з присутніх у залі. Учні виявили дорослі почуття скорботи за загиблими та бажання не допустити повторення страшних сторінок історії.

У бібліотеці була організована експозиція на тему «Бабин Яр. Біль нашої пам`яті», а у вестибюлі школи транслювалося  документальне відео про жертв нацистів.

Історія і трагедія Бабиного Яру