Казкове дитинство

0-02-04-dee3d0f3573aace9dae3aab132878cf3303db237a22a11cec35a087cc7df69d8_3d99cb32

Сьогодні «Світлячки», «Зернятка», «Капітошка» помандрували на страусину ферму в с. Ясногородка та дізнались багато цікавої і пізнавальної інформації про світ птахів.
Для решти загонів вчителі фізичної культури провели «Веселі старти». Маленькі відпочивальники у веселій та дотепній формі змагалися  у спритності під час естафет.

Також діти мали можливість відвідати міську бібліотеку для дітей. У вигляді цікавої гри ознайомилися із основним вмістом бібліотеки. Також  переглянули новинки періодики для малят та повторили правила користування книжками.

День пройшов весело, корисно та гарно.

Казкове дитинство