Книжкові новини – для кожної дитини

У  рамках Тижня  дитячого читанна у холі нашого НВК була продемонстрована  відеопрезентація «Книжкові новини – для кожної дитини».

Презентація стала поштовхом для знайомства учнів із барвистим, цікавим та різноманітним світом  сучасної книжки. Серед видань, представлених на відео, можна було побачити твори як відомих вітчизняних авторів, так і літераторів-початківців. До уваги наших юних читачів представлені сторінки з різноманітними казками, енциклопедії, також  є твори англійською мовою, щоб діти мали змогу розвиватися різносторонньо. Не менш важлива тема – ЗНО, також знайшла відголосок у нашій презентації, тому кожен охочий може почати підготовку, не виходячи зі шкільної бібліотеки.

Діти, які цікавляться періодичними виданнями могли переглянути відеосторінки з різноманітними журналами: «Пізнайко», «Кузя», «Колосок», «Дивосвіт» та інші чудові журнали, які  створюють гарний настрій і залучають бажанням зануритися у світ кросвордів, ребусів, цікавих історій та пригод.

Свято, яке може принести книга,  завжди може бути з вами, варто лише приходити у шкільну бібліотеку і вибирати улюблену літературу. Ми завжди раді бачити вас, любі учні, у нашій скарбниці знань!

Книжкові новини – для кожної дитини