Проект учнівського самоврядування “Комфорт у всьому!”

23737908_365672200569881_3301783258251992626_o

Ні для кого не секрет, що наша школа – місце, де навчаються розумні, творчі та креативні діти, які прагнуть зробити світ кращим. Але починати треба з менших одиниць, наприклад, зі школи.

Навчання дуже виснажує, а тому хочеться трохи перепочити між заняттями. Учнівським самоврядуванням було запропоновано створити зони для відпочинку. Упродовж вересня та частини жовтня приймалися ідеї та побажання, які врешті-решт було об’єднано в один проект “Комфорт у всьому!”. 

Матеріали закуплені, і вже зараз активно ведуться роботи в майстерні. Хлопці під керівництвом Фалька Володимира Вікторовича створюють диванчики та столики для цих зон. Незабаром розпочнуться роботи з художнього оформлення, з чим допоможе Кравчук Світлана Павлівна, учитель трудового навчання, і зовсім скоро коридори НВК перетворяться на комфортні зони відпочинку.

З проектною документацією ви можете ознайомитися за посиланням:
https://drive.google.com/open?id=1XRBff2asebMQvqN8iI1-wwxKqq3swHdd

Працюємо над проектом

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>