Проект учнівського самоврядування “Комфорт у всьому!”

23737908_365672200569881_3301783258251992626_o

Ні для кого не секрет, що наша школа – місце, де навчаються розумні, творчі та креативні діти, які прагнуть зробити світ кращим. Але починати треба з менших одиниць, наприклад, зі школи.

Навчання дуже виснажує, а тому хочеться трохи перепочити між заняттями. Учнівським самоврядуванням було запропоновано створити зони для відпочинку. Упродовж вересня та частини жовтня приймалися ідеї та побажання, які врешті-решт було об’єднано в один проект “Комфорт у всьому!”.

Матеріали закуплені, і вже зараз активно ведуться роботи в майстерні. Хлопці під керівництвом Фалька Володимира Вікторовича створюють диванчики та столики для цих зон. Незабаром розпочнуться роботи з художнього оформлення, з чим допоможе Кравчук Світлана Павлівна, учитель трудового навчання, і зовсім скоро коридори НВК перетворяться на комфортні зони відпочинку.

З проектною документацією ви можете ознайомитися за посиланням:

Працюємо над проектом