Конкурс «Чарівна пара – 2018»

23 лютого 2018 року в актовій залі НВК відбувся конкурс «Чарівна пара – 2018», присвячений Дню закоханих.
Звання чарівної пари виборювали 7 пар-претендентів, які пройшли ряд випробувань: «Візитна карточка кохання», «Солодка цукерочка», «Чарівний дует», «Відчуй себе Шекспіром», «Танок ідеальної пари».
Вболівальники також не нудьгували та взяли участь в конкурсі «Пантоміма».
Усі пари показали високий рівень підготовки, були романтичними, творчими та талановитими.

Напередодні конкурсу  пари рекламували себе серед шкільної родини, а вчителі та учні 8-11-х класів таємно проголосували за пару, яка їм сподобалася найбільше.

Тож перемогу в номінації «Симпатія школи» здобули учні 11-А класу Рудницька Аліна та  Ліщенко Вадим, які отримали найбільшу кількість голосів.

«Чарівною парою – 2018» стали учні 10-А класу Шаплавська Вікторія та Латогуз Данило.

Учні 11-Б класу Зубленко Карина та Качур Михайло – «Романтична пара», учні 9-А класу  Радченко Аліна та Каплун Олександр – «Вишукана пара», учні 9-Б класу Долгушева Аліна та Лавриненко Сергій – «Стильна пара», учні 9-В класу Максюта Вікторі та Стовбчатий Кіріл – «Ніжна пара», учні 9-Г класу Саєнок Анжеліка та Прошкін Ілля – «Загадкова пара».

Усі учасники конкурсу отримали дипломи та солодощі, а переможці – святкові торти та корони.

До нових зустрічей в наступному році!

Конкурс «Чарівна пара»