Конкурс композицій з природного матеріалу «Українська осінь – 2018»

Веселе літо згасло. Вересень зробився повноправним господарем у природі. Незвично холодно стає вранці й уночі. Лише вдень пригріває сонечко, немов намагається нагадати про літо. Поля відпочивають після виснажливої тривалої праці. Уже подарували господарям свій золотавий урожай садки. Усюди відчувається прохолодний подих осені.

Якою буває осінь? Теплою. Золотою. Туманною. А ще осінь, як жодна інша пора року, буває креативною. Саме восени під ногами та на відстані витягнутої руки можна знайти силу-силенну матеріалу для створення власної затишної осені – чи то з листя, чи то з каштанів, чи то з гарбузів. Восени кожна людина стає Митцем. І кожен витвір вартий уваги.
25-го вересня учнями початкових класів нашого НВК була проведена чудова виставка робіт. Кожен міг самовиразитися та створити щось прекрасне своїми руками на тему «Українська осінь-2018». Хоч зараз лише кінець першого місяця, але атмосфера пори року пожовклих листочків та хмар вже відчувається у повітрі, а цього шкільного дня  це було ще помітніше. Діти, як робили свої витвори мистецтва, так і розглядали  роботи друзів з радістю та захопленням. На осінні композиції могли подивитися усі бажаючі, тому і старша школа залишилася з позитивними враженнями.
Дякуємо всім за участь. А з перемогою вітаємо 3-Д клас (Гран-Прі), 4-Б клас (І місце), 2-А, 2-Г клас (ІІ місце), 3-А, 3-Е клас (ІІІ місце).

Лук`яненко Інна, 8-А клас

Українська осінь