Конкурс краси і грації “Міс школи – 2018”

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов. Тому 26 лютого у нашому НВК пройшов уже традиційний конкурс краси і грації «Міс школи – 2018». 9 дівчат змагалися між собою, щоб серед усіх обрати лише одну: найкрасивішу, найніжнішу та найелегантнішу.

Компетентне журі оцінювало не лише зовнішність, а й розум та моральні якості дівчат, вміння себе подати.
Цьогоріч конкурсна програма поповнилась нововведеннями.
Перший вихід учасниць мав назву “Фешн-джинс дефіле” і запам’ятався усім яскравими образами учасниць. Представлення мало назву “Я одна така у світі”. Безперечно, кожна візитівка була не схожою ні на одну іншу. Складнішим став інтелектуальний конкурс, де потрібно було дати відповідь на підступні питання, але всі впорались із завданням.
Наші дівчата не тільки красиві, а й талановиті, у цьому ми переконались у конкурсі «Стань зіркою». На декілька хвилин дівчата перетворилися у відомих та популярних естрадних виконавців (і Тіна Кароль, і Оля Полякова, і Оля Цибульська, і Надя Дорофеєва, і Настя Каменських та інші не менш популярні зірки побували в нашому навчальному закладі).
Усю свою креативність та вміння працювати з різними підруучними матеріалами учасницці проявили в конкурсі “Країна мрій”, де кожна представила сукню, що пов’язана з її улюбленою країною. Родзинкою шоу стало дефіле конкурсанток  у вечірніх сукнях.
Титул «Міс школи-2018» та омріяну корону у нелегкій боротьбі здобула  Анастасія Кривенок, учениця 10-Б класу, віце-міс стала Олександра Романенко (9-А клас), яка здобула й іншу, не менш важливу нагороду – Міс Глядацьких симпатій.
Інші дівчата теж стали кращими у своїх номінаціях: Міс Фантазія – Дар’я Головко (9-Б клас), Міс Чарівність – Анжеліка Саєнок (9-Г клас), Міс Ніжність – Марія Макаренко (11-А клас), Міс Загадковість – Інна Ковальчук (10-А клас), Міс Романтичність – Ірина Савінова (9-В клас)Міс Елегантність – Ірина Шкуратенко (9-Г клас), Міс Привабливість – Валерія Зацепіна (11-Б клас).

Міс школи