Конкурс «Міс школи – 2017»

Хай завжди живе це свято!

На красу і талант багате,

Хай надію, як казку, дарує,

Що цей світ нам краса врятує!

Жінка з давніх–давен вважається вінцем Божого творіння. ЇЇ незрівнянна краса, грація, гармонія  душі й тіла оспівана у піснях і віршах, змальована художниками. Кожна жінка  – неповторна.  І свою неповторність вирішили продемонструвати дівчата нашої школи.

20 січня в нашій школі відбувся конкурс «Міс школи – 2017». У конкурсі брали участь 6 претенденток на перемогу, учениці 9-11 класів. Дівчата повинні були показати свій талант, підготувати візитну картку, продемонструвати свою винахідливість, кмітливість і вміння логічно мислити.

Дуже яскравим і змістовним був конкурс «Традиції та звичаї українців», в ньому учасниці показали самі цікаві  фрагменти із життя свого народу. Феєричним можна назвати конкурс «Країна мрій», в якому конкурсантки з`явилися  перед глядачами у вбранні, яке відображало  країну мрій дівчат. А родзинкою цього завдання було те, що це вбрання виготовлене своїми руками з підручних матеріалів. Останнє дефіле перетворило  сцену на справжній подіум. Дівчата вийшли в довгих вечірніх сукнях, як справжні моделі, що викликало неймовірне захоплення у глядачів.

Окрім цього, проводився конкурс на звання «Міс глядацьких симпатій», у якому впевнено перемогла Дяченко Ірина, учениця 11-Б класу. Після закінчення конкурсу журі довго дискутували над тим, хто ж гордо носитиме титул «Міс школи». І хоча  ми переконались, що всі дівчата  дійсно красиві, розумні, талановиті, веселі, стильні і кожну можна було назвати переможницею, та титул « Міс школи – 2017» отримала учениця 11- Б класу Дяченко Ірина.

Всі учасниці також отримали перемогу в різних номінаціях:  «Міс Ніжність» – Петеляк Юлія (9-А клас), «Міс Фантазія» – Виноградова Катерина (9-В клас), «Міс Романтичність» – Данченко Дар`я (11-А клас), «Міс Загадковість» – Сафронова Дар`я (10-А клас), «Міс Чарівність» – Осіпчук Дарія (10-Б клас). Дівчата отримали нагороди та солодкі подарунки.

Конкурс «Міс школи – 2017»