Конкурс “Моя найкраща казка/ оповідання”

Шановні учні, батьки і вчителі!
Запрошуємо до участі у ІІІ Міжнародному художньому конкурсі “Моя найкраща казка/ оповідання” для дітей віком від 6 до 15 років.
Конкурс проводиться у місті Пряшів (Prešov), Словаччина.
Конкурс організовано Громадською організацією J.D. Galéria J.L., м.Пряшів.
До участі запрошуються діти зі Словаччини і сусідніх країн – Чехії, Польщі, Угорщини, Австрії і України.
Метою конкурсу є підтримка дитячих художніх талантів, а також підтримка бажання дитини виразити на папері емоції від улюбленого літературного твору.

Техніка виконання художніх робіт – вільна.
Формат малюнку – вільний, на папері.
Термін прийому робіт поштою – до 15 травня 2018 р.
Адреса для відправки робіт організатору конкурсу:
OZ J.D. Galéria J.L., Hviezdoslavova 7, 08001 Prešov, Slovakia
Розгляд робіт комісією – до 31 травня 2018 р.
Конкурсна комісія – незалежні працівники сфери культури і освіти Словаччини.
Результати конкурсу будуть оприлюднені до 15 червня 2018 р. на facebook сторінці організатора: facebook.com/OZ-JD-Gal%C3%A9ria-JL-805607709556640/
Переможці, в кожній з категорій, будуть запрошені на урочисту церемонію нагородження в супроводі одного з батьків, або вчителя.
Церемонія нагородження переможців відбудеться до 30 червня 2018 р. у приміщеннях J.D. Galéria J.L. в місті Пряшів.
Також відбудеться виставка найкращих робіт конкурсу в приміщеннях галереї.
Будемо раді бачити ваші роботи на конкурсі! 🎨