Конкурсно-розважальний захід «Містер Х – 2017»

Що може бути прекрасніше, ніж день поруч з найкращими, найрозумнішими, найталановитішими хлопцями – день, коли був обраний «Містер Х – 2017». Що може бути краще, ніж незабутні емоції, сміх, сімейна атмосфера в затишному місці.

24 березня у школі відбувся конкурсно-розважальний захід, де обирали нового Містера Х.  Сім претендентів, сім кращих із кращих:  веселий Сопілко Олексій (11-А),  ввічливий Аркадій Пец (11-Б), життєрадісний Бабарицький Дмитро, великий оптиміст Савенков Тимур ( 10-А), добрий Зіневич Даня ( 10-Б), мрійливий Терешпольський Антон

(9-А) і завжди усміхнений Кучменко Женя (9-Б).

Кожен хлопець – це унікальна особистість, захисник, справжній чоловік.  Це креативність, яку вони виразили через пародії. Це розум, що гості побачили на конкурсі «Власна думка». Це дотепність та кмітливість, які показали на візитці та інших не менш цікавих дійствах.

Завдяки двом чарівним ведучим гості ні секунди не сумували. Атмосфера була приємною, всі поринули у новий та особливий світ  шкільного свята. А компетентне журі обрало переможця – Сопілка Олексія, саме він став не тільки Містером Х – 2017, але й отримав титул «Містер глядацьких симпатій». Але хлопці не засмутилися, адже всі вони є кращими друзями, які щиро раділи успіхам одне одного. Решта учасників конкурсу також отримали дипломи і солодкі подарунки.

Хочеться подякувати всім, хто зробив цей день таким чарівним. За кожну репетицію, жарт та усмішку. За прекрасні музичні номери, радість та незабутні емоції. Учні та вчителі вже з нетерпінням чекають наступної казки.

Містер Х