Королева української поезії!

21 березня відзначається Всесвітній день поезії. Саме в цей день хочеться згадати королеву української поезії – Ліну Костенко. 19 березня поетеса відзначила свій день народження. Ліну Костенко вважають генієм слова, залізною жінкою та живою легендою, а її біографія є прикладом для мільйонів українців та невичерпним джерелом мудрості. ЇЇ вислови надихають на зміни і змушують замислитися над вічними темами. Твори Ліни Костенко стали класикою і увійшли в шкільні хрестоматії. Вірші поетеси вивчають на пам’ять, кладуть на музику, просто читають і кожен знаходить щось особливе для себе. До бібліотеки нашого ліцею завітали учні 6-А класу на бібліотечний урок “Королева української поезії”. У ході заходу діти познайомилися з життям та творчістю славнозвісної поетеси, доторкнулися до таїни поетичного слова, читали вірші Л.Костенко. Також, переглянули відео про цікаві факти з життя поетеси та прослухали вірш Ліни Костенко “Крила” у виконанні народного артиста України – Богдана Ступки. Також, у бібліотеці ліцею оформлено книжково-ілюстративну виставку, де учні могли ознайомитися з книгами Л.Костенко, які є в бібліотеці. Тож нехай поетичні твори приносять душевну теплоту і естетичне задоволення.