Корисні зустрічі в стінах НВК

PC060008

У рамках тижня пропаганди здорового способу життя «Молодь проти СНІДу» сьогодні відбулися зустрічі учнів 8-9-х класів з лікарями Бучанської міської поліклініки:  Довгалем Євгеном Віталійовичем – акушером–гінекологом, Голіком Миколою Григоровичем – психіатром-наркологом, Солоньком Ростиславом Вікторовичем – ортопедом-травматологом, Клоченко Ольгою Дмитрівною – ендокринологом.

Зустрічі пройшли цікаво і з користю для молоді. Учні були в захваті, задавали багато запитань та отримали кваліфіковану відповідь.

Важлива зустріч