Київ мистецький. Екскурсія учнів 9-А класу.

apErD0ngxZU

Від Музею західного та східного мистецтв до Майдану Незалежності – таку подорож здійснили 29.03.2017 учні 9-А класу на чолі з класним керівником Новиковою Надією Валентинівною.
Нам довелося на власні очі побачити шедеври таких митців, як Рембрандт, Рубенс, Веласкес, Донателло та ін. Роздивляючись твори відомих майстрів Індії, Китаю, Японії, ми більше дізналися про культуру та релігію східних країн. І це – тільки початок. На нас чекала прогулянка Києвом: наш шлях проходив через живописний парк Шевченка та усім відомий Майдан Незалежності. Гуляючи, ми бачили безліч відреставрованих історичних будівель, зведених у стилях класицизму й модерну.
Безперечно, це була цікава й пізнавальна прогулянка – якраз те, що потрібно під час весняних канікул!
Марія Легенчук, учениця 9-А класу

z5ojweDltGk apErD0ngxZU