Леся Українка – титан духу, «дочка Прометея»

Леся Українка – видатна постать української літератури, громадський діяч, жінка-борець за справедливість. Вона своєю жагою до життя, незламністю духу – всім своїм життям та, звичайно, творчістю надихнула й продовжує надихати не одну людину до боротьби. Вогонь її пісень палає вже 150 років.

З метою вшанування пам’яті Лесі Українки та відзначення 150-ї річниці від дня її народження, 25 лютого вчителем української мови та літератури Писько І.В. проведено тематичний  урок «Леся Українка – титан духу, «дочка Прометея» для учнів 8-Г класу.

Діти з великою любов’ю розповідали про життєвий шлях Лесі Українки, яка вела тяжку і безперервну 30-літню війну за життя. Але все це не озлобило її, не зменшило душевної щедрості, а, навпаки, навчило з розумінням відноситись до людської біди. На уроці прозвучало багато поезій, які, хоч і написані багато років назад, але й досі знаходять живий відгук у наших серцях.

Леся Украінка - титан духу