Літературно-музичний журнал

SAM_1704

25 січня 2018 року в актовій залі НВК №4 бібліотекарями проведено літературно-музичний журнал на тему «Моя країна – рідна Україна». У проведенні брали участь учні 3 класів. Випуск журналу присвячений Україні, роковинам її незалежності. Сцена святково оформлена українською символікою та вишитими рушниками, школярі, які брали участь,  одягнені у вишиті сорочки. На стендах представлені виставки матеріалів до державного свята Дня Соборності та виставка улюблених книжок для читання дітьми.   

Бібліотекар представляє назви сторінок журналу, а учні розповідають  факти по заданій темі сторінці журналу – це державні символи України, поетичні рядочки про рідну матір та Батьківщину,  мову колискову, про народні символи українців, прослухали відомі народні та авторські  українські пісні, ознайомились з виставкою улюблених книжок. Школярі, присутні в залі, проспівали Гімн, почули та побачили на екрані презентацію про цікаві факти з історії Герба, Прапора, Гімну.

Випуск журналу пройшов успішно, виступаючі та глядачі залишились задоволені побаченим та почутим.

                                                                            Мельникович Л.В., завідувач бібліотекою

Літературно-музичний журнал

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>