Лине слава козацька з далеких віків!

Козак в українській культурі – звитяжний воїн, котрий служить своїй Батьківщині, боронить віру, гідність та звичаї всього українського народу. Від самого початку козаками ставали виключно вільні люди, які вирішили все своє життя присвятити захисту України від ворогів.

У День українського козацтва, 14-го жовтня, у багатьох регіонах України проходять тематичні фестивалі та фізкультурно-патріотичні змагання, в музеях організовуються спеціальні виставки, у школах – тематичні уроки про славу запорожців.

Наш НВК не став винятком та теж виявив належну шану пам`яті про давнішніх героїв, що творили історію країни. У бібліотеці школи була представлена книжкова виставка, де учні могли дізнатися багато нового про найвідоміших гетьманів України – Івана Мазепи, Богдана Хмельницького та багатьох інших із їх біографічних книжок. Також діти мали змогу заглибитися у вивчення історії України загалом, взявши до уваги одну з представлених книжок про історію Батьківщини.

Ми дуже пишаємося українською історією та її видатними постатями  – козаками, адже ніколи не можна забувати, яка могутньою, сильною була і є Україна!

photo_2019-10-15_20-04-26