Майбутні бізнесмени

18 жовтня завершився фінал І Профорієнтаційного бізнес-турніру для молоді Київської області “KYIVREGIONALBUSINESSGENIUS”.
Турнір проводився з 6 жовтня до 18 листопада 2017 року у два етапи: відбірковий та фінальний. Усього зареєструвалося 1760 учасників з різних куточків Київщини, з яких лише 73 стали фіналістами. Дипломи третього ступеню вибороли учениця 11-А класу Рудницька Аліна та учень 9-В класу Панченко Андрій. Це була запекла боротьба, адже щодня протягом місяця (а може й трохи більше) потрібно було докладати максимум зусиль, щоб стати першим у своїй лізі. Уже п’ятий рік в нашій країні Компанією інтелектуальних технологій проводяться подібні турніри, але лише в 2017 вирішили провести регіональний (для учнівської молоді Київської області та ще декількох інших). У бізнес-симуляції VIAL+ учасники стають підприємцями, отримують стартовий капітал та керують підприємством, що виробляє молочну продукцію. Для цього необхідно приймати зважені рішення.
З одного боку, дуже цікаво керувати власним підприємством, розраховувати, скільки якої продукції потрібно виробити, яке обладнання придбати, щоб максимізувати свій прибуток, а з іншого боку, в голові постійно крутиться: “Тільки не криза… не овердрафт… хоч би не збанкрутувати”. Але ж яке щастя бачити прибуток спочатку на сотні тисяч, а потім і на мільйони. “Що ж там важкого? – спитаєте ви. – Просто запустив файл-ключ, понатискав кнопочки, зберіг і надіслав.” А як же аналіз усіх показників, прогнози на майбутнє та прийняття правильних рішень?

І губернатор області Олександр Горган, і директор Департаменту освіти і науки Київоблдержадміністрації Віра Рогова, і директор Київської обласної Малої академії наук Світлана Минзар наголосили, що кожен фіналіст – це вже переможець, який є майбутнім області та держави.
Важливо не боятися і брати участь у подібних заходах, адже це чудова можливість зрозуміти, ким ти хочеш бути, яка діяльність тобі підходить, поспілкуватися з провідними спеціалістами галузі та знайти нових друзів. Тож, запитуйте про різноманітні онлайн-олімпіади, турніри, беріть у них участь та перемагайте! З першої, другої чи десятої спроби – не важливо, адже колись ви досягнете успіху (хоч і після 10000 помилок, як у Томаса Едісона).

Бізнес-турнір