Майбутнє нашої планети в наших руках

Охорона навколишнього середовища – це нова форма взаємодії людини й природи, породжена в сучасних умовах. Сьогодні екологічні проблеми стоять у ряді найважливіших і визначають рівень благополуччя всієї світової цивілізації й, зокрема, нашої країни.

У рамках тижня охорони навколишнього середовища працівниками бібліотеки нашого НВК була оформлена книжкова виставка «Майбутнє нашої планети в наших руках», де користувачі мали змогу ознайомитися з літературою про екологічні проблеми у світі, про безпосередній зв’язок людини з природою і її вплив на людину.

    Також у холі нашої школи демонстрували відеоролики про красу нашої природи та як людина може безвідповідально ставитися до неї, забруднювати її і як цьому можна завадити.

    Давайте згадаємо, що ми всі живемо на одній планеті і, забруднюючи природу, ми шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Тому зробимо хоча б один крок на покращення стану довкілля! Кожен для себе повинен знайти шляхи для покращення навколишнього середовища. Можливо, хтось прибере сміття в своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.

    Пам’ятаймо, що лише ми зможемо зробити довкілля чистішим, адже майбутнє залежить саме від нас!

Майбутнє нашої планети в наших руках