«Майстер дитячих сердець»

101 рік тому народився Василь Сухомлинський – український педагог, публіцист, письменник, поет. Заслужений вчитель УРСР, кандидат педагогічних наук (1955).
Митець написав 48 монографій, понад 600 статей, 1500 оповідань і казок для дітей. Твори В. Сухомлинського видані 53-а мовами світу, загальним тиражем майже 15 млн примірників. Книга «Серце віддаю дітям» перекладена на 30 мов світу і витримала 54 видання.

Його книги присвячені головним чином вихованню і навчанню молоді, педагогізації батьків, методиці викладання мови і літератури в середніх школах тощо. Василь Сухомлинський був переконаний, що всебічний розвиток особистості можливий лише там, де два вихователя — школа й сім’я — діють одностайно, поділяють одні й ті ж переконання, виходячи з тих самих принципів.

Саме тому В. Сухомлинський гідний того, щоб його персоналію та творчий доробок пам’ятали віками. У нашому НВК відбулася виставка матеріалів письменника «Серце віддаю дітям», а також проведено  бібліотечний урок на тему «Людина починається з добра», використовуючи твори В.Сухомлинського.

Учні мали змогу подивитися відеопрезентацію про життя і творчість В. Сухомлинського, відчути енергію та доброту митця особисто. Також вони долучилися до переказу   казок та оповідань автора,   проведено    вікторину, що стосувалася питань про життєвий і творчий шлях В. Сухомлинського, для закріплення отриманих знань.

А тему добра діти продовжили влучними та повчальними прислів’ями і переглядом ролику «Притча про добро». Кожен по завершенню заходу міг висловити свою думку, описати значення добра для людей та особисто для нього.

Ми вважаємо, що саме такі бібліотечні уроки  виховують у дітей найкращі якості, які потім допоможуть їм у майбутньому бути справжніми людьми: добрими, щирими, люблячими та мудрими.

Завідувач бібліотеки    Субачева Н.В.

«Майстер дитячих сердець»